Poważnie choruję i większość czasu muszę - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Poważnie choruję i większość czasu muszę

Poważnie choruję i większość czasu muszę spędzać w łóżku. Mąż stara się przejąć wszystkie obowiązki domowe. Jak do tej pory zapchał filtr od zmywarki, skurczył parę moich ulubionych ciuchów do rozmiarów dziecięcych i ugotował pierwszy samodzielny obiad - powiedziałam, żeby zrobił spaghetti bo to mega proste. Nie wpadłam na to, że doda sos do wody z makaronem. To wszystko miało miejsce w 3 pierwsze dni po moim powrocie ze szpitala do domu. Najchętniej bym go poprosiła, żeby przestał robić cokolwiek, bo więcej z tego strat niż pożytku, ale nie mamy nikogo innego do pomocy.
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA