Poważnie choruję i większość czasu muszę - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Poważnie choruję i większość czasu muszę

Poważnie choruję i większość czasu muszę spędzać w łóżku. Mąż stara się przejąć wszystkie obowiązki domowe. Jak do tej pory zapchał filtr od zmywarki, skurczył parę moich ulubionych ciuchów do rozmiarów dziecięcych i ugotował pierwszy samodzielny obiad - powiedziałam, żeby zrobił spaghetti bo to mega proste. Nie wpadłam na to, że doda sos do wody z makaronem. To wszystko miało miejsce w 3 pierwsze dni po moim powrocie ze szpitala do domu. Najchętniej bym go poprosiła, żeby przestał robić cokolwiek, bo więcej z tego strat niż pożytku, ale nie mamy nikogo innego do pomocy.
REKLAMA

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem

Byłem na zakupach w markecie agd. Szukałem miniaturowej lodówki do mieszkania szykowanego na wynajem i przy jednej akurat stał bardzo niski chłopak (karzeł) zasłaniając częściowo plakietkę z cenę. Wychyliłem się raz w jedną, raz w drugą stronę i wtedy dostałem niespodziewany cios w klejnoty. Karzeł purpurowy ze złości zaczął wykrzykiwać, że mam się przestać z niego chamsko nabijać. Nie dość, że nic złego nie zrobiłem, zupełnie bezpodstawnie dostałem w jajka, to jeszcze ochrona poprosiła mnie o wyjście ze sklepu.Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż

Facet mnie zostawił dla innej. To było tuż po studiach, więc wróciłam szukać pracy do swojego miasta rodzinnego. Poznałam tu świetnego gościa i przez kolejne dwa lata świetnie nam się układało. Dopóki ukochany nie pojechał na konferencję, gdzie zdradził mnie z TĄ SAMĄ typiarą, przez którą rozpadł się mój poprzedni związek.
REKLAMA

REKLAMA