Byliśmy w dwudniowych odwiedzinach u t - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byliśmy w dwudniowych odwiedzinach u t

Byliśmy w dwudniowych odwiedzinach u teściów. Jestem w ciąży i miewam spadki mocy rano, więc postanowiłam jeszcze trochę poleniuchować kiedy reszta rodziny poszła na spacer. Byłam przekonana, że już dawno poszli i bez skrępowania puściłam głośnego bąka. Z kuchni dobiegł mnie śmiech dumnego teścia, który cieszy się, że jego zupa z ciecierzycy nadal jest taka "skuteczna".
REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.
REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.
REKLAMA

REKLAMA