Zgubiłem portfel i razem z nim wszystkie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zgubiłem portfel i razem z nim wszystkie

Zgubiłem portfel i razem z nim wszystkie dokumenty i karty płatnicze. Musiałem zastrzec wszystkie karty płatnicze i wyrobić je na nowo, przejść skomplikowaną procedurę aplikowania o nowe karty dostępowe w pracy i wystąpić o wydanie dowodu, prawka i dowodu rejestracyjnego auta. Wychodząc z urzędu miasta odetchnąłem z ulgą, że mam to wszystko za sobą. Chwilę później na przystanku autobusowym porządkowałem dokumenty w nowym portfelu. Podbiegł do mnie jakiś pijaczek, wyrwał mi go i zanim zdążyłem zareagować wsiadł do autobusu, który akurat odjeżdżał.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA