Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru.

Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. Nasza nastoletnia córka właśnie wkracza w najtrudniejszy okres. Wszystko widzi w czarnych barwach i ostatnio u dziadków marudziła, że całe życie będzie sama bo jest mało atrakcyjna. Babcia jej powiedziała, że dramatyzuje i każdy prędzej czy później znajdzie partnera. Młoda się popłakała bo nigdy się nawet nie trzymała z chłopakiem za rękę, ani nie dostała kwiatka. Dziadek uspokajającym tonem powiedział jej, że jak umrze to na bank dostanie masę kwiatów.
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA