Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru.

Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. Nasza nastoletnia córka właśnie wkracza w najtrudniejszy okres. Wszystko widzi w czarnych barwach i ostatnio u dziadków marudziła, że całe życie będzie sama bo jest mało atrakcyjna. Babcia jej powiedziała, że dramatyzuje i każdy prędzej czy później znajdzie partnera. Młoda się popłakała bo nigdy się nawet nie trzymała z chłopakiem za rękę, ani nie dostała kwiatka. Dziadek uspokajającym tonem powiedział jej, że jak umrze to na bank dostanie masę kwiatów.
REKLAMA

Z moją teściową nie darzyłyśmy się nigdy

Z moją teściową nie darzyłyśmy się nigdy wielką sympatią, ale miałyśmy dość poprawne relacje dopóki nie powiedziała mi, że jestem gruba i muszę się poważnie wziąć za siebie. Te "miłe"słowa usłyszałam następnego dnia po porodzie, kiedy przyjechała poznać swojego pierwszego wnuka.
REKLAMA

Moi rodzice oświadczyli mi dzisiaj, że musimy

Moi rodzice oświadczyli mi dzisiaj, że musimy poważnie porozmawiać. Przestraszyłem się, że któreś z nich jest poważnie chore, albo chcą się rozwieść. Nic z tych rzeczy - chcieli mi powiedzieć, że jestem adoptowany. Przyjąłem to ze spokojem i powiedziałem, że mi to nie robi różnicy i jak dla mnie są jedynymi prawdziwymi rodzicami jakich kiedykolwiek będę potrzebować. Po moich słowach wkurzyli się na mnie... bo to była ściema. Chcieli mnie nagrać ukrytą kamerą i wrzucić moją paniczną reakcję do sieci, a ja im wszystko zepsułem.
REKLAMA

REKLAMA