Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru.

Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. Nasza nastoletnia córka właśnie wkracza w najtrudniejszy okres. Wszystko widzi w czarnych barwach i ostatnio u dziadków marudziła, że całe życie będzie sama bo jest mało atrakcyjna. Babcia jej powiedziała, że dramatyzuje i każdy prędzej czy później znajdzie partnera. Młoda się popłakała bo nigdy się nawet nie trzymała z chłopakiem za rękę, ani nie dostała kwiatka. Dziadek uspokajającym tonem powiedział jej, że jak umrze to na bank dostanie masę kwiatów.
REKLAMA

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów

Szukaliśmy z narzeczonym ozdób i akcesoriów do nowego mieszkania i trochę się posprzeczaliśmy. Czekając na windę każde z nas zatopiło się w myślach. Przyjechała winda, wsiadłam i odruchowo chwyciłam ukochanego za rękę. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że coś jest nie tak - trzymałam za rękę starszego pana, któremu najwyraźniej bardzo to odpowiadało. Mój facet stał z drugiej strony i przyglądał się całej sytuacji z głupim uśmiechem przylepionym do twarzy.
REKLAMA

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj

Pracuję w sklepie. Podszedł do mnie dzisiaj młody chłopak i zapytał co to za muzyka akurat leci bo bardzo mu się podoba. Szczerze zdumiona, zgodnie z prawdą, powiedziałam mu, że nie mamy nawet głośników w sklepie. Chłopak pomacał się po uszach, wyjął słuchawki i zrobił się w moment czerwony. Ja mu niezbyt pomogłam parskając niekontrolowanym śmiechem.
REKLAMA

REKLAMA