Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru.

Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. Nasza nastoletnia córka właśnie wkracza w najtrudniejszy okres. Wszystko widzi w czarnych barwach i ostatnio u dziadków marudziła, że całe życie będzie sama bo jest mało atrakcyjna. Babcia jej powiedziała, że dramatyzuje i każdy prędzej czy później znajdzie partnera. Młoda się popłakała bo nigdy się nawet nie trzymała z chłopakiem za rękę, ani nie dostała kwiatka. Dziadek uspokajającym tonem powiedział jej, że jak umrze to na bank dostanie masę kwiatów.
REKLAMA

Przyłapałem moją narzeczoną na zdradzie z

Przyłapałem moją narzeczoną na zdradzie z obcokrajowcem na tydzień przed zaplanowanym ślubem. Ślub się nie odbył, ona ze wstydu uciekła z kochankiem z kraju i nasz kontakt się urwał. Od tego czasu minęło 6 lat, ułożyłem sobie życie na nowo. Znalazłem nową miłość, wzięliśmy ślub i w ramach podróży poślubnej polecieliśmy do Tajlandii na małą wyspę z paroma domkami na plaży. Mówię Wam - raj na ziemi. Trzeciego dnia przypłynęli nowi goście - jakiś koleś... i moja niedoszła żona.
REKLAMA

W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane

W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane są mieszkania do remontu na koszt przyszłego najemcy. Staramy się o nie już 10 lat, ciągle mieszkając z 2 dzieci na wynajętym. W tym roku się wreszcie udało! Wystarczy wpłacić kaucję, odebrać klucze i zacząć remont. Tylko, że mamy na to określony czas, a mąż właśnie stracił pracę. Właściciel wynajętego mieszkania nie chce słyszeć o przesunięciu płatności, nie mamy od kogo pożyczyć pieniędzy, a czas ucieka. Obawiam się, że nasze szczęście jest raczej pechem.
REKLAMA

REKLAMA