Od jakiegoś czasu próbuję wymyślić takie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od jakiegoś czasu próbuję wymyślić takie

Od jakiegoś czasu próbuję wymyślić takie spędzanie czasu, które zintegrowałoby całą naszą rodzinę przynajmniej raz w tygodniu. Próbowałem gier planszowych, kalambury, wspólne gotowanie i wiele innych zajęć, ale za każdym razem ktoś się obrażał, komuś coś nie pasowało i ostatecznie kończyło się na awanturze. W tym tygodniu po raz pierwszy od niepamiętnych czasów spędziliśmy 3 godziny na wspólnych zajęciach - ratowaliśmy dom po zalaniu, kiedy pękł wąż od pralki.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA