Zrobiliśmy małe przemeblowanie w mieszkaniu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zrobiliśmy małe przemeblowanie w mieszkaniu

Zrobiliśmy małe przemeblowanie w mieszkaniu i przy okazji przenieśliśmy kocią kuwetę. Od tego czasu sierściuch w ramach zemsty załatwia swoje potrzeby wszędzie tylko nie do kuwety. Można by go zrozumieć gdyby nie to, że przesunęliśmy ją razem z komodą o niecałe 20cm w prawo.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA