Mój żołądek źle zareagował po obiedzie na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój żołądek źle zareagował po obiedzie na

Mój żołądek źle zareagował po obiedzie na mieście. Pech chiał, że mnie przeczyściło w biurze, a smród został po tym niesłychany. Niedługo potem przyszedł do mnie szef i powiedział, że w kiblu chyba wybuchła bomba biologiczna. Z kamienną twarzą powiedziałem, że nic mi o tym nie wiadomo. Szef się roześmiał, powiedział, że niezła próba... i wręczył mi mój notatnik, który zostawiłem w toalecie.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA