Mój żołądek źle zareagował po obiedzie na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój żołądek źle zareagował po obiedzie na

Mój żołądek źle zareagował po obiedzie na mieście. Pech chiał, że mnie przeczyściło w biurze, a smród został po tym niesłychany. Niedługo potem przyszedł do mnie szef i powiedział, że w kiblu chyba wybuchła bomba biologiczna. Z kamienną twarzą powiedziałem, że nic mi o tym nie wiadomo. Szef się roześmiał, powiedział, że niezła próba... i wręczył mi mój notatnik, który zostawiłem w toalecie.
REKLAMA

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na kierownika, który uparł się, że będzie mi uprzykrzał życie jak tylko będzie potrafił. Próbowałam coś wskórać, ale byłam tylko szeregowym pracownikiem i po paru miesiącach po prostu zrezygnowałam z pracy. W nowej pracy mam super zespół i super kierownictwo, więc nigdy nie żałowałam odejścia z tamtej firmy. Dzisiaj zaczęłam przeprowadzkę do nowego mieszkania. W trakcie noszenia kartonów wpadłam na sąsiada z naprzeciwka - tak to tamten kut*s.
REKLAMA

Facet z moich marzeń, w którym jestem od

Facet z moich marzeń, w którym jestem od miesięcy bezgranicznie zakochana w końcu mnie pocałował. Byłby to idealny moment gdyby nie to, że poluzowała mi się plomba i wpadła mu prosto do ust. Mało tego - koleś ukruszył sobie na niej własnego zęba!
REKLAMA

REKLAMA