Parę lat temu wynajęliśmy z zaprzyjaźnioną - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Parę lat temu wynajęliśmy z zaprzyjaźnioną

Parę lat temu wynajęliśmy z zaprzyjaźnioną rodziną wakacyjny domek. Mieliśmy osobne sypialnie, osobne łazienki i nawet osobne kuchnie, co nam bardzo odpowiadało bo spędzaliśmy czas razem tylko wtedy gdy wszyscy chcieliśmy. Pod koniec długiego miesięcznego urlopu akurat byłam na kawie u nich. Wzięłyśmy się z koleżanką za zmywanie naczyń, a faceci zdziwieni zapytali dlaczego nie włożymy ich po prostu do zmywarki. Przez 4 tygodnie żaden z nich nie zauważył nawet, że nie mieliśmy zmywarki.
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA