Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA




Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są

Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są tak niesamowicie podobne fizycznie, że mimo różnych charakterów i różnego ubioru nieustannie są mylone. Wymyśliły sobie, że zrobią sobie tatuaże na nadgarstkach. Jedna na lewej ręce, druga na prawej. Nie dość, że się nie dogadały i obie zrobiły na prawej to jeszcze obie zrobiły sobie bardzo podobne tatuaże motyla - w tym samym czasie, u dwóch różnych tatuażystów z setek przykładowych szablonów wybrały prawie identyczny. Chyba jednak psychicznie są również znacznie bardziej podobne niż chciałyby przyznać.




REKLAMA

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać

Pomagam klientom zdalnie rozwiązywać problemy za pomocą specjalnego oprogramowania dzięki, któremu mam pełen podgląd ekranu i pełną kontrolę nad systemem. Wczoraj pomagałem kolesiowi, który miał na laptopie służbowych masę otwartych stron dla dorosłych. Facet tłumaczył, że ma ekran dotykowy i muchy często odpalają mu różne programy. Najgłupsze usprawiedliwienie jakie słyszałem w całej swojej dotychczasowej karierze.




REKLAMA

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio

Jestem pracownikiem socjalnym. Ostatnio asystowałem 14-latce w ciąży przy wizycie u lekarza na badania prenatalne. Jestem 2-metrowym, solidnie zbudowanym facetem, a przyszedłem z drobną nastolatką w ciąży. Cały czas ludzie patrzyli na mnie z nieukrywaną odrazą i nienawiścią.




REKLAMA

REKLAMA