Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są

Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są tak niesamowicie podobne fizycznie, że mimo różnych charakterów i różnego ubioru nieustannie są mylone. Wymyśliły sobie, że zrobią sobie tatuaże na nadgarstkach. Jedna na lewej ręce, druga na prawej. Nie dość, że się nie dogadały i obie zrobiły na prawej to jeszcze obie zrobiły sobie bardzo podobne tatuaże motyla - w tym samym czasie, u dwóch różnych tatuażystów z setek przykładowych szablonów wybrały prawie identyczny. Chyba jednak psychicznie są również znacznie bardziej podobne niż chciałyby przyznać.
REKLAMA

Od 3 miesięcy spotykam się z pewnym facetem.

Od 3 miesięcy spotykam się z pewnym facetem. Coraz bardziej nabierałam przekonania, że to jest właśnie to. Pierwszy raz w życiu czułam się w pełni sobą w związku. On też wydawał się szczęśliwy - do tego stopnia, że wyznał mi miłość i z pełną powagą obiecał zakończyć aktualny związek. Związek? Co do cholery!?
REKLAMA

Dziesiąta rocznica ślubu. Po romantycznej

Dziesiąta rocznica ślubu. Po romantycznej kolacji poszliśmy na spacer po starówce miasta. Atmosfera była wręcz błoga, a my wspominaliśmy dawne czasy. W pewnym momencie podbiegła do nas wystrzałowa dziewczyna i wykrzyczała "Przysięgałeś, że jesteś wdowcem. Jak ja mogłam być taka naiwna!"i uciekła. Tłumaczyłem żonie, że albo dziewczyna miała problemy psychiczne, albo wyjątkowo głupkowate poczucie humoru bo ja jej nigdy wcześniej nie widziałem. Po godzinnej awanturze, w końcu odpuściła, ale od tamtej pory (4 miesiące) mam wrażenie, że bardzo mocno mnie kontroluje i nieustannie jest spięta. Za każdym razem jak próbuję z nią o tym pogadać ucina rozmowę.
REKLAMA

REKLAMA