Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są

Mamy na roku bliźniaczki. Dziewczyny są tak niesamowicie podobne fizycznie, że mimo różnych charakterów i różnego ubioru nieustannie są mylone. Wymyśliły sobie, że zrobią sobie tatuaże na nadgarstkach. Jedna na lewej ręce, druga na prawej. Nie dość, że się nie dogadały i obie zrobiły na prawej to jeszcze obie zrobiły sobie bardzo podobne tatuaże motyla - w tym samym czasie, u dwóch różnych tatuażystów z setek przykładowych szablonów wybrały prawie identyczny. Chyba jednak psychicznie są również znacznie bardziej podobne niż chciałyby przyznać.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA