Bardzo się stresuję rozmowami - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo się stresuję rozmowami

Bardzo się stresuję rozmowami kwalifikacyjnymi dlatego w ramach ćwiczeń zgłosiłam się również do trzech firm, na których zależało mi w niewielkim stopniu. Oprócz tego odpowiedziałam również na ogłoszenia w trzech firmach, gdzie naprawdę chciałabym pracować. Tam gdzie mi nie zależało poszło mi naprawdę świetnie i wszędzie zaproponowano mi pracę. Tam gdzie mi zależało nikt nie był mną zainteresowany, może ma to związek z tym, że wszędzie zemdlałam w trakcie rekrutacji. W jednym miejscu nawet dwa razy.
REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.

REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.

REKLAMA
REKLAMA