Bardzo się stresuję rozmowami - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo się stresuję rozmowami

Bardzo się stresuję rozmowami kwalifikacyjnymi dlatego w ramach ćwiczeń zgłosiłam się również do trzech firm, na których zależało mi w niewielkim stopniu. Oprócz tego odpowiedziałam również na ogłoszenia w trzech firmach, gdzie naprawdę chciałabym pracować. Tam gdzie mi nie zależało poszło mi naprawdę świetnie i wszędzie zaproponowano mi pracę. Tam gdzie mi zależało nikt nie był mną zainteresowany, może ma to związek z tym, że wszędzie zemdlałam w trakcie rekrutacji. W jednym miejscu nawet dwa razy.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła się przed sklepem. Nikt się nie kwapił do pomocy, więc podbiegłem i pomogłem jej wstać i zapytałem czy nic poważnego jej się nie stało. Jak okazała swoją wdzięczność? Okładając mnie laską i wyzywając od zboczeńców.
REKLAMA

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia pojawiła się paniusia z psem, yorkiem. Informuję ją kulturalnie, żeby jednak pieska do sklepu nie brała, bo szefostwo sobie nie życzy. Paniusia strzela foszek, bierze pieska w ręce i nim się zorientowałam, co chce zrobić, wkłada go do stojaka z pieczywem. Wyskakuję zza lady, pytam, co ona robi, ta tylko na mnie patrzy jak na idiotkę i się śmieje. A potem zabrała psa i wyszła cała dumna z siebie. Całe pieczywo do wyrzucenia, stojak do dezynfekcji i reszta dnia spędzona na tłumaczeniu klientom, czemu nie ma chleba. Paniusia uchwycona na kamerach, więc szef się uparł, że ją znajdzie i każe płacić za straty.
REKLAMA

REKLAMA