Bardzo się stresuję rozmowami - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Bardzo się stresuję rozmowami

Bardzo się stresuję rozmowami kwalifikacyjnymi dlatego w ramach ćwiczeń zgłosiłam się również do trzech firm, na których zależało mi w niewielkim stopniu. Oprócz tego odpowiedziałam również na ogłoszenia w trzech firmach, gdzie naprawdę chciałabym pracować. Tam gdzie mi nie zależało poszło mi naprawdę świetnie i wszędzie zaproponowano mi pracę. Tam gdzie mi zależało nikt nie był mną zainteresowany, może ma to związek z tym, że wszędzie zemdlałam w trakcie rekrutacji. W jednym miejscu nawet dwa razy.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA