Na 30 urodziny znajomi wykupili mi skok - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Na 30 urodziny znajomi wykupili mi skok

Na 30 urodziny znajomi wykupili mi skok spadochronowy z full-opcją zdjęć i filmu. Byłem zachwycony pomysłem i w umówionym dniu bardzo podekscytowany przejechałem 300km nad morze żeby zrealizować prezent. Wysiadając z auta źle stanąłem i złamałem sobie nogę. Zamiast skakania był szpital, zamiast fantastycznych zdjęć i filmów - informacja, że firma zwija interes i przenosi się zagranicę, więc moja szansa przepadła bo oni stawili się w wyznaczonym miejscu i terminie.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA