Na 30 urodziny znajomi wykupili mi skok - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Na 30 urodziny znajomi wykupili mi skok

Na 30 urodziny znajomi wykupili mi skok spadochronowy z full-opcją zdjęć i filmu. Byłem zachwycony pomysłem i w umówionym dniu bardzo podekscytowany przejechałem 300km nad morze żeby zrealizować prezent. Wysiadając z auta źle stanąłem i złamałem sobie nogę. Zamiast skakania był szpital, zamiast fantastycznych zdjęć i filmów - informacja, że firma zwija interes i przenosi się zagranicę, więc moja szansa przepadła bo oni stawili się w wyznaczonym miejscu i terminie.
REKLAMA

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział

Nasza córka popłakała się kiedy mąż opowiedział suchara na imprezie rodzinnej. Niedawno dowiedziała się, że wiele cech dzieci dziedziczą po rodzicach. Kawały małżonka są zazwyczaj tak nieudane, że dziewczyna załamała się ze strachu, że poczucie humoru mogła odziedziczyć po ojcu.
REKLAMA

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem

Jadąc na własne wesele, gwałtownie odbiłem żeby nie rozjechać zwierzaka, który niespodziewanie wybiegł mi przed maskę. Wbiłem się w drzewo. Zamiast do kościoła musieliśmy z narzeczoną pojechać do szpitala na kontrolę. Sprawcą zamieszania okazał się 3-letni chłopiec, którzy pokłócił się o jakąś pierdołę z mamą i rzucił swoją maskotkę na drogę.
REKLAMA

REKLAMA