Moja mama zapytała mnie czemu Word podkreśla - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja mama zapytała mnie czemu Word podkreśla

Moja mama zapytała mnie czemu Word podkreśla jej niektóre słowa. Wytłumaczyłem jej, że zgodnie z zasadami poprawnej pisowni po przecinku stawiamy spacje, a ona tego nie robi i stąd te podkreślenia. Wkurzyła się na mnie, stwierdziła, że nie jest debilką, nie da sobie wkręcić wyimaginowanej reguły i mam natychmiast przywrócić Worda "do normalnego działania".
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA