Spotykałem się z babką przez parę miesięcy. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Spotykałem się z babką przez parę miesięcy.

Spotykałem się z babką przez parę miesięcy. Zaprosiła mnie do siebie, ale na wejściu zatrzymała mnie ochrona osiedla i stanowczo zabroniła wchodzić. Podobno moja partnerka zgłosiła mnie na osiedlową czarną listę tłumacząc, że ją nękam. Próbowałem to odkręcić i do niej zadzwonić, ale odrzucała moje połączenia. Dopiero wtedy do mnie dotarło, że w taki nietypowy sposób ze mną zrywa.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA