Spotykałem się z babką przez parę miesięcy. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Spotykałem się z babką przez parę miesięcy.

Spotykałem się z babką przez parę miesięcy. Zaprosiła mnie do siebie, ale na wejściu zatrzymała mnie ochrona osiedla i stanowczo zabroniła wchodzić. Podobno moja partnerka zgłosiła mnie na osiedlową czarną listę tłumacząc, że ją nękam. Próbowałem to odkręcić i do niej zadzwonić, ale odrzucała moje połączenia. Dopiero wtedy do mnie dotarło, że w taki nietypowy sposób ze mną zrywa.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA