Spotykałem się z babką przez parę miesięcy. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Spotykałem się z babką przez parę miesięcy.

Spotykałem się z babką przez parę miesięcy. Zaprosiła mnie do siebie, ale na wejściu zatrzymała mnie ochrona osiedla i stanowczo zabroniła wchodzić. Podobno moja partnerka zgłosiła mnie na osiedlową czarną listę tłumacząc, że ją nękam. Próbowałem to odkręcić i do niej zadzwonić, ale odrzucała moje połączenia. Dopiero wtedy do mnie dotarło, że w taki nietypowy sposób ze mną zrywa.
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA