Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że

Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że nie byłam nawet w stanie ruszyć ręką z łóżka. Jako osoba, która zawsze jest zdrowa, nie jestem kompletnie do tego przyzwyczajona. Mój chłopak jak zobaczył, w jakim jestem stanie bardzo się przejął i zaoferował, że ugotuje nam rosół. Zaskoczyło mnie to, bo odkąd się znamy nic nie ugotował. Rosół był bardzo dziwny w smaku, ale jakoś go przełknęłam, wierząc, że będzie lepiej. Niestety rosołek rozłożył dodatkowo nas oboje żołądkowo. Dlaczego? Otóż został ugotowany na starych kościach, które zostały z naszego kubełka z KFC.
REKLAMA

Przyłapałem moją narzeczoną na zdradzie z

Przyłapałem moją narzeczoną na zdradzie z obcokrajowcem na tydzień przed zaplanowanym ślubem. Ślub się nie odbył, ona ze wstydu uciekła z kochankiem z kraju i nasz kontakt się urwał. Od tego czasu minęło 6 lat, ułożyłem sobie życie na nowo. Znalazłem nową miłość, wzięliśmy ślub i w ramach podróży poślubnej polecieliśmy do Tajlandii na małą wyspę z paroma domkami na plaży. Mówię Wam - raj na ziemi. Trzeciego dnia przypłynęli nowi goście - jakiś koleś... i moja niedoszła żona.
REKLAMA

W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane

W moim mieście raz na jakiś czas przyznawane są mieszkania do remontu na koszt przyszłego najemcy. Staramy się o nie już 10 lat, ciągle mieszkając z 2 dzieci na wynajętym. W tym roku się wreszcie udało! Wystarczy wpłacić kaucję, odebrać klucze i zacząć remont. Tylko, że mamy na to określony czas, a mąż właśnie stracił pracę. Właściciel wynajętego mieszkania nie chce słyszeć o przesunięciu płatności, nie mamy od kogo pożyczyć pieniędzy, a czas ucieka. Obawiam się, że nasze szczęście jest raczej pechem.
REKLAMA

REKLAMA