Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że

Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że nie byłam nawet w stanie ruszyć ręką z łóżka. Jako osoba, która zawsze jest zdrowa, nie jestem kompletnie do tego przyzwyczajona. Mój chłopak jak zobaczył, w jakim jestem stanie bardzo się przejął i zaoferował, że ugotuje nam rosół. Zaskoczyło mnie to, bo odkąd się znamy nic nie ugotował. Rosół był bardzo dziwny w smaku, ale jakoś go przełknęłam, wierząc, że będzie lepiej. Niestety rosołek rozłożył dodatkowo nas oboje żołądkowo. Dlaczego? Otóż został ugotowany na starych kościach, które zostały z naszego kubełka z KFC.
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA