Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że

Rozłożyła mnie choroba tak paskudna, że nie byłam nawet w stanie ruszyć ręką z łóżka. Jako osoba, która zawsze jest zdrowa, nie jestem kompletnie do tego przyzwyczajona. Mój chłopak jak zobaczył, w jakim jestem stanie bardzo się przejął i zaoferował, że ugotuje nam rosół. Zaskoczyło mnie to, bo odkąd się znamy nic nie ugotował. Rosół był bardzo dziwny w smaku, ale jakoś go przełknęłam, wierząc, że będzie lepiej. Niestety rosołek rozłożył dodatkowo nas oboje żołądkowo. Dlaczego? Otóż został ugotowany na starych kościach, które zostały z naszego kubełka z KFC.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA