Moja mama bardzo polubiła moją nową - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja mama bardzo polubiła moją nową

Moja mama bardzo polubiła moją nową dziewczynę. Jeszcze żadna moja dotychczasowa partnerka nie przypadła jej tak do gustu. Wczoraj przypadkiem usłyszałem jak przekonuje ją żeby lepiej zainteresowała się moim młodszym bratem, który lepiej rokuje na dobrego partnera. W trakcie konfrontacji mama zalała się łzami i powiedziała, że Monika jest taka fajna, że marzy jej się, że kiedyś urodzi jej wnuki. Powiedziała też, że lada moment przejrzy na oczy i zrozumie, że stać ją na znacznie lepszego faceta niż ja. Ukochana olała te brednie, ale ja muszę przyznać, że nigdy nie spodziewałem się, że największy cios w plecy sprzeda mi własna rodzona matka.
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA