Moja mama bardzo polubiła moją nową - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja mama bardzo polubiła moją nową

Moja mama bardzo polubiła moją nową dziewczynę. Jeszcze żadna moja dotychczasowa partnerka nie przypadła jej tak do gustu. Wczoraj przypadkiem usłyszałem jak przekonuje ją żeby lepiej zainteresowała się moim młodszym bratem, który lepiej rokuje na dobrego partnera. W trakcie konfrontacji mama zalała się łzami i powiedziała, że Monika jest taka fajna, że marzy jej się, że kiedyś urodzi jej wnuki. Powiedziała też, że lada moment przejrzy na oczy i zrozumie, że stać ją na znacznie lepszego faceta niż ja. Ukochana olała te brednie, ale ja muszę przyznać, że nigdy nie spodziewałem się, że największy cios w plecy sprzeda mi własna rodzona matka.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA