Moja mama bardzo polubiła moją nową - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja mama bardzo polubiła moją nową

Moja mama bardzo polubiła moją nową dziewczynę. Jeszcze żadna moja dotychczasowa partnerka nie przypadła jej tak do gustu. Wczoraj przypadkiem usłyszałem jak przekonuje ją żeby lepiej zainteresowała się moim młodszym bratem, który lepiej rokuje na dobrego partnera. W trakcie konfrontacji mama zalała się łzami i powiedziała, że Monika jest taka fajna, że marzy jej się, że kiedyś urodzi jej wnuki. Powiedziała też, że lada moment przejrzy na oczy i zrozumie, że stać ją na znacznie lepszego faceta niż ja. Ukochana olała te brednie, ale ja muszę przyznać, że nigdy nie spodziewałem się, że największy cios w plecy sprzeda mi własna rodzona matka.
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA