Akurat wypłaciłam większą sumę z bankomatu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Akurat wypłaciłam większą sumę z bankomatu

Akurat wypłaciłam większą sumę z bankomatu kiedy podbiegł do mnie podejrzany typek i zażądał pieniędzy. Kawałek dalej stał jego kolega i wszystkiego się przyglądał. Byłam przerażona i drżącymi rękami podałam mu pieniądze, część mi nawet wypadła. On je wszystkie pozbierał i podał mi wszystko z uśmiechem tłumacząc, że chciał się tylko przekonać czy ktoś wziąłby go za złodzieja. Niesamowicie zabawne. Tak mnie to rozbawiło, że aż się posikałam ze śmiechu!
REKLAMA

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co

Rozglądam się za nową pracą. Dopiero co trafił do nas do biura kumpel z czasów studenckich, więc wiedziałem, że ma świeże CV. Poprosiłem go o podesłanie, żebym miał na czym się wzorować. Przez omyłkę wysłałem do dwóch firm jego CV zamiast mojego. Obie zaprosiły go na rozmowę. Swoje wysłałem do paru innych firm - ani jedna się nie odezwała. Za miesiąc kumpel zaczyna nową pracę, którą niechcący mu "załatwiłem"i będzie zarabiał dwa razy tyle co u nas.
REKLAMA

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę.

Moi nowi sąsiedzi robili wczoraj parapetówę. Część towarzystwa wyszła na fajeczkę i wracając pomylili mieszkania. Mój facet wyszedł na spacer z psem i nie zamknął drzwi na klucz. Nie wiem kto bardziej się zdziwił 5-6 facetów, do których dotarło, że to nie to mieszkanie, czy ja - wychodząca nago z łazienki po kąpieli.
REKLAMA

REKLAMA