Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak

Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak obściskuje się z jakąś inną babą na mieście. Była bardzo wzburzona kiedy mi o tym opowiadała. Dla mnie nie było to jakieś wielkie zaskoczenie, bo praktycznie od początku czułam, że to nigdy nie będzie ten jedyny. Był niesamowitym samolubem i miał bardzo wygórowane zdanie na swój temat. Sąsiadka wydawała się bardziej wzburzona ode mnie, co początkowo nawet mnie rozbawiło. Do czasu aż nie wykrzyczała "Nie mogę uwierzyć, że mógł nam coś takiego zrobić". NAM !?
REKLAMA

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę

Sąsiad poszedł kiedyś na rozmowę o pracę i pomylił wejścia do budynku. Trafił do głównego konkurenta firmy, do której aplikował. Miał wyjątkowego pecha bo trafił na niezłego śmieszka. Koleś przeprowadził z nim godzinną rozmowę, a na koniec poinformował go, że to zła firma, że oni nikogo obecnie nie szukają, ale lubi odwalać takie akcje bo zdarza się to całkiem regularnie, a większość kandydatów wstydzi się wyjaśnić sytuację z właściwą firmą, więc osłabia w ten sposób konkurencję.
REKLAMA

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut

Szef wezwał mnie do siebie i przez 30 minut wychwalał moje zaangażowanie, nieszablonowe pomysły, naturalne cechy przywódcze, itp. Byłem pewien, że za chwilę dostanę awans i zacząłem gorączkowo liczyć w myślach jaka podwyżka może być realna w takiej sytuacji. Z rozmyślań wyrwał mnie kierownik słowami: "I właśnie dlatego tak ciężko nam będzie się z Tobą rozstać, ale jestem pewien, że szybko znajdziesz coś nowego".
REKLAMA

REKLAMA