Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak

Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak obściskuje się z jakąś inną babą na mieście. Była bardzo wzburzona kiedy mi o tym opowiadała. Dla mnie nie było to jakieś wielkie zaskoczenie, bo praktycznie od początku czułam, że to nigdy nie będzie ten jedyny. Był niesamowitym samolubem i miał bardzo wygórowane zdanie na swój temat. Sąsiadka wydawała się bardziej wzburzona ode mnie, co początkowo nawet mnie rozbawiło. Do czasu aż nie wykrzyczała "Nie mogę uwierzyć, że mógł nam coś takiego zrobić". NAM !?
REKLAMA

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po

Byłam na kontroli u swojej dentystki. Po dokładnym obejrzeniu mojego uzębienia spojrzała na mnie i powiedziała "Ktoś tu chyba nie odmawiał sobie słodyczy od naszego ostatniego spotkania?". Przestraszyłam się, że mam tyle dziur, ale ona mnie uspokoiła, że zęby mam w dobrym stanie. Chodziło jej o dodatkowe kilogramy.
REKLAMA

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech

Zaczęłam dzisiaj pracę w nowej firmie. Pech chciał, że od razu zaczęłam od zaspania, ale cudem udało mi się zdążyć na czas. Ludzie dziwnie mi się przyglądali przez cały poranek, ale pomyślałam sobie, że dawno nie zatrudnili nikogo nowego, więc pewnie po prostu są ciekawi. Dopiero po dwóch godzinach kiedy poszłam do łazienki dotarło do mnie, że malowałam się w takim pośpiechu, że nałożyłam makijaż tylko na jedno oko.
REKLAMA

REKLAMA