Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak

Sąsiadka przyłapała mojego faceta jak obściskuje się z jakąś inną babą na mieście. Była bardzo wzburzona kiedy mi o tym opowiadała. Dla mnie nie było to jakieś wielkie zaskoczenie, bo praktycznie od początku czułam, że to nigdy nie będzie ten jedyny. Był niesamowitym samolubem i miał bardzo wygórowane zdanie na swój temat. Sąsiadka wydawała się bardziej wzburzona ode mnie, co początkowo nawet mnie rozbawiło. Do czasu aż nie wykrzyczała "Nie mogę uwierzyć, że mógł nam coś takiego zrobić". NAM !?
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA