Leżę w szpitalu. Piąty dzień po operacji - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Leżę w szpitalu. Piąty dzień po operacji

Leżę w szpitalu. Piąty dzień po operacji rany po operacji złamanej nogi. Zakażenie gronkowcem... długa terapia. Dowiaduję się, że przez kolejny miesiąc będę miał podłączoną kroplówkę i pompę do nogi. W tym samym dniu odzywa się psycholog, u którego byłem 2 miesiące wcześniej, i który stwierdza że mam przewlekłą depresję o podłożu nerwicowym i firma, do której składałem CVk-ę, zanim złamałem nogę... Praca moich marzeń okazała się dla mnie dostępna, jestem perfekcyjnym kandydatem... Z tym, że nie mogę jej wziąć przez nogę. To jest drodzy państwo
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał

Miałem kiedyś współlokatora, który rozkładał landrynki na podłodze, czekał aż obejdą je mrówki i potem zjadał je razem z mrówkami. Twierdził, że to niesamowite smaczne i zdrowe, ale mnie jakoś nigdy nie przekonał. Miał też inne dziwne zachowania więc szybko go wywaliłem. Od tego czasu minęło już grubo ponad rok, a ja wciąż nie mogę się pozbyć tych pierd*lonych mrówek!
REKLAMA

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym

Pracuję w hurtowni budowlanej w małym miasteczku. Każdy się tu zna przynajmniej z widzenia. Pewnego dnia w pracy wydając towar klientowi zauważyłem, że dziwnie się na mnie patrzy. Gdy wkładałem do jego bagażnika ostatni worek poczułem, że zatrzaskują się jego drzwi - zatrzymały się na mojej głowie zostawiając piękny ślad. Potem usłyszałem od klienta, że to za jego córkę i mam się cieszyć że jeszcze żyję. Najgorsze jest to, że gość wraca praktycznie codziennie i mnie obserwuje. Na koniec muszę wspomnieć, że w tym miasteczku mieszkam od niedawna, a jego córki nigdy nawet na oczy nie widziałem.
REKLAMA

REKLAMA