Córka znajomego zagrała z niszowym filmie, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Córka znajomego zagrała z niszowym filmie,

Córka znajomego zagrała z niszowym filmie, który zgarnia ostatnio mnóstwo nagród. Kumpel jest z niej dumny więc publikuje wzmianki o tym gdzie tylko się da i kiedy tylko się da. Mnie lekko to zmęczyło więc skwitowałem to raz stwierdzeniem, że "cieszę się ich szczęściem, ale K***A ile można?!"na co moja żona, nie podnosząc nawet głowy z nad swojego zajęcia rzuciła w moją stronę: "Skarbie, gdyby Tobie cokolwiek kiedyś wyszło, to też byś się chwalił"
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA