Córka znajomego zagrała z niszowym filmie, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Córka znajomego zagrała z niszowym filmie,

Córka znajomego zagrała z niszowym filmie, który zgarnia ostatnio mnóstwo nagród. Kumpel jest z niej dumny więc publikuje wzmianki o tym gdzie tylko się da i kiedy tylko się da. Mnie lekko to zmęczyło więc skwitowałem to raz stwierdzeniem, że "cieszę się ich szczęściem, ale K***A ile można?!"na co moja żona, nie podnosząc nawet głowy z nad swojego zajęcia rzuciła w moją stronę: "Skarbie, gdyby Tobie cokolwiek kiedyś wyszło, to też byś się chwalił"
REKLAMA

Mieszkam w akademiku. Pojawiły się u nas

Mieszkam w akademiku. Pojawiły się u nas karaluchy, ale moim podstawowym problemem jest mój współlokator. Warunki akademikowe sprawiły, że wyrobiłem sobie naprawdę silny sen, bo inaczej nigdy bym nie dał rady spać. Współlokator postanowił sprawdzić ile karaluchów musi mi położyć na twarzy żebym się obudził. Okazuje się, że SIEDEM! Wszystko to nagrał na komórce i obawiam się, że do końca studiów wszyscy już będą do mnie mówić Karaluch.
REKLAMA

Moja dziewczyna jest wielką fanką kotów,

Moja dziewczyna jest wielką fanką kotów, a ja ich po prostu nie znoszę. Zęby unikać niepotrzebnych dyskusji już na początku związku skłamałem i powiedziałem, że uwielbiam koty ale niestety mam na nie straszne uczulenie. Wracam wczoraj z pracy, a tu na kanapie siedzi sobie hipoalergiczny kot syberyjski za miliony monet i zachwycona dziewczyna, która zaczęła mnie zapewniać, że to jest kot stworzony dla alergików.
REKLAMA

REKLAMA