Córka znajomego zagrała z niszowym filmie, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Córka znajomego zagrała z niszowym filmie,

Córka znajomego zagrała z niszowym filmie, który zgarnia ostatnio mnóstwo nagród. Kumpel jest z niej dumny więc publikuje wzmianki o tym gdzie tylko się da i kiedy tylko się da. Mnie lekko to zmęczyło więc skwitowałem to raz stwierdzeniem, że "cieszę się ich szczęściem, ale K***A ile można?!"na co moja żona, nie podnosząc nawet głowy z nad swojego zajęcia rzuciła w moją stronę: "Skarbie, gdyby Tobie cokolwiek kiedyś wyszło, to też byś się chwalił"
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Od paru miesięcy staramy się z mężem o

Od paru miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Niestety, póki co, bezskutecznie. W związku z tym bardzo się stresuję, że coś źle robię albo, że nie uda nam się wcale mieć dzidziusia albo coś będzie nietak, itp. Przez stres zaczęłam podjadać i trochę zaokrąglił mi się brzuch. Dziś w pracy kilka osób zapytało się mnie czy jestem w ciąży, a kilka od razu pogratulowałi tego stanu. Teraz czuję się beznadziejna podwójnie.
REKLAMA

Moja dziewczyna zaczęła się na mnie wydzierać

Moja dziewczyna zaczęła się na mnie wydzierać żebym się zatrzymał. Tak zrobiłem, a ona wbiegła na środek ruchliwej ulicy i chwyciła dużą szyszkę. Ja obserwowałem całą scenę ze szczerym zdumieniem, ale ona zdziwiła się znacznie bardziej kiedy zrozumiała, że to nie jest jeż, tylko szyszka, a przynajmniej parunastu kierowców próbuje zrozumieć co się właściwie dzieje.
REKLAMA

REKLAMA