Dużo ostatnio pracuję i przytyło mi się - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dużo ostatnio pracuję i przytyło mi się

Dużo ostatnio pracuję i przytyło mi się tu i ówdzie. Rano strzelił mi guzik w ostatnich spodniach, w które jeszcze się wciskałem, więc niewiele myśląc ubrałem spodnie od gajera i marynarkę żeby nie wyglądać absurdalnie w samych wyjściowych potkach. Szef nie chciał uwierzyć w moje tłumaczenie i nie pozwolił mi wyjść wcześniej z pracy na występy córki w przedszkolu bo "głupi nie jest i poznaje pracowników, którzy wybierają się na rozmowę o pracę do konkurencji".
REKLAMA

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie na rok-dwa do ameryki południowej z żoną zanim pojawią się dzieci. Od dwóch lat odkładamy kasę, a ona zapisała się na lekcje języka hiszpańskiego. Dobra wiadomość jest taka, że mamy już odpowiedni budżet, a ona zna już język na przyzwoitym poziomie. Zła wiadomość jest taka, że żona mnie zostawiła i postanowiła wyjechać do Chile ze swoim nauczycielem hiszpańskiego.
REKLAMA

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na ostatnią chwilę. Na zdjęciu wyszłam fatalnie, ale bardzo się spieszyłam przed zamknięciem biura paszportowego i to olałam. Ostatnio przy odprawie na lotnisku celnik długo patrzył to na zdjęcie to na mnie i w końcu nie wytrzymał i powiedział "2012 to musiał być dla Pani bardzo ciężki rok, prawda?".
REKLAMA

REKLAMA