Sąsiadom urodziło się dziecko. Ma takie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Sąsiadom urodziło się dziecko. Ma takie

Sąsiadom urodziło się dziecko. Ma takie kolki i tak głośno płacze, że nawet ja się budzę po parę razy w nocy. Jadąc do pracy musiałem zatankować, ale nie będąc zbyt przytomnym oblałem sobie rękę benzyną. Rozmyślałem o pysznej kawie z mlekiem, którą zaraz przygarnę i odruchowo oblizałem rękę. Zestawienie rzeczywistości z marzeniami na jawie było tak nieprzyjemne, że nie mogłem pohamować odruchu wymiotnego i puściłem pawia. Dokładnie w tym momencie do dystrybutora obok podjechał mój szef.
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA