Zadzwonił do mnie szef z pretensjami, że - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zadzwonił do mnie szef z pretensjami, że

Zadzwonił do mnie szef z pretensjami, że jestem już spóźniona 2 godziny i on nie będzie tolerował takiego nieprofesjonalnego zachowania wśród pracowników. Bardzo mi szkoda, że nie byłam w stanie zobaczyć jego miny kiedy grzecznie go poinformowałam, że nieprofesjonalne to jest dopiero kiedy szef zapomina, że pracownik złożył wypowiedzenie miesiąc wcześniej i dłużej już dla niego nie pracuje.
REKLAMA

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki.

Obudziły mnie z drzemki podejrzane dźwięki. Mieszkam sama więc stwierdziłam, że to włamywacz i ukryłam się za drzwiami z wielką patelnią (akurat była na wierzchu). Mój chłopak urwał się z pracy wcześniej i chciał mi zrobić niespodziankę, ale ja zaskoczyłam go chyba bardziej. Nabiłam mu również bardzo okazałe limo.
REKLAMA

Korzystając z toalety w centrum handlowym

Korzystając z toalety w centrum handlowym puściłam potwornie głośnego bąka, spotęgowanego jeszcze przez muszlę. Za drzwiami rozległo się płakanie małej dziewczynki i krzyki: "Obiecałaś, że nie ma się czego bać!". Po wyjściu z kabiny matka spojrzała na mnie z wielkim wyrzutem, ale nie dziwię się jej bo obawiam się, że dziecko będzie się bało toalet publicznych przez następnych parę lat.
REKLAMA

REKLAMA