Co się wczoraj wydarzyło to sam nie ogarniam. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Co się wczoraj wydarzyło to sam nie ogarniam.

Co się wczoraj wydarzyło to sam nie ogarniam. Żona podeszła do mnie spokojnie i zadała pytanie czy wiem, do kogo należą pewne ubrania. Pokazała mi zdjęcie - damskie krótkie spodenki i koszulka na ramiączka, rozmiar XS, używane i sprane - jak do spania. Nie mam bladego pojęcia, do kogo należą owe ubrania, żona też nie. Odesłała je koleżance która u nas była w odwiedzinach na parę dni, a ta odesłała foto, że to nie jej. Sęk w tym, że tydzień przed znalezieniem owych ubrań robiliśmy totalne przemeblowanie, a pokój dziecka był całkowicie wyczyszczony bo weszły nowe meble. Z tym, że koleżanka była przed przemeblowaniem i od tamtego czasu nikt nas ani nie odwiedzał, ani do nas nie przychodził a żona przed świętami całe dwa tygodnie nie wychodziła z domu nawet do sklepu (pracuje z domu) będąc 24/7h w chacie, tylko ja wychodziłem wieczorami. Nie, nie zrobiła mi żadnej awantury zwyczajnie za cholerę oboje nie mamy pojęcia skąd i jak czyjeś ubrania, których nie rozpoznaje nikt (pytała swoje siostry i parę innych koleżanek) znalazły się w kącie pokoju naszego dziecka.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA