Przechodząc dzisiaj koło kuchni w pracy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przechodząc dzisiaj koło kuchni w pracy

Przechodząc dzisiaj koło kuchni w pracy uderzył mnie potworny smród. Zniesmaczona stwierdziłam, że chyba znowu coś gnije w odpływie zlewu. W tym momencie zwróciłam uwagę na nową kierowniczkę, która patrzyła na mnie wilkiem. To ona odgrzewała sobie w mikrofali jakąś zupę. Nie wiem co to był za specjał, ale z pewnością nic w moim guście.
REKLAMA

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie na rok-dwa do ameryki południowej z żoną zanim pojawią się dzieci. Od dwóch lat odkładamy kasę, a ona zapisała się na lekcje języka hiszpańskiego. Dobra wiadomość jest taka, że mamy już odpowiedni budżet, a ona zna już język na przyzwoitym poziomie. Zła wiadomość jest taka, że żona mnie zostawiła i postanowiła wyjechać do Chile ze swoim nauczycielem hiszpańskiego.
REKLAMA

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na ostatnią chwilę. Na zdjęciu wyszłam fatalnie, ale bardzo się spieszyłam przed zamknięciem biura paszportowego i to olałam. Ostatnio przy odprawie na lotnisku celnik długo patrzył to na zdjęcie to na mnie i w końcu nie wytrzymał i powiedział "2012 to musiał być dla Pani bardzo ciężki rok, prawda?".
REKLAMA

REKLAMA