Mam na imię Agnieszka. Nowy Rok, nowe - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam na imię Agnieszka. Nowy Rok, nowe

Mam na imię Agnieszka. Nowy Rok, nowe wyzwania. Po 10 latach związku, w Sylwestra mój mąż oświadczył mi iż od pewnego czasu chodzi do psychologa gdyż nie może sobie poradzić z myślami które go coraz częściej zalewają. Przyniósł opinię na której widnieje wpis iż jest trans-kobietą i oświadczył iż chce rozpocząć terapię zmiany. Jestem w takim szoku iż nie wiem co odpowiedzieć.
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA