Mam na imię Agnieszka. Nowy Rok, nowe - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam na imię Agnieszka. Nowy Rok, nowe

Mam na imię Agnieszka. Nowy Rok, nowe wyzwania. Po 10 latach związku, w Sylwestra mój mąż oświadczył mi iż od pewnego czasu chodzi do psychologa gdyż nie może sobie poradzić z myślami które go coraz częściej zalewają. Przyniósł opinię na której widnieje wpis iż jest trans-kobietą i oświadczył iż chce rozpocząć terapię zmiany. Jestem w takim szoku iż nie wiem co odpowiedzieć.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Od paru miesięcy staramy się z mężem o

Od paru miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Niestety, póki co, bezskutecznie. W związku z tym bardzo się stresuję, że coś źle robię albo, że nie uda nam się wcale mieć dzidziusia albo coś będzie nietak, itp. Przez stres zaczęłam podjadać i trochę zaokrąglił mi się brzuch. Dziś w pracy kilka osób zapytało się mnie czy jestem w ciąży, a kilka od razu pogratulowałi tego stanu. Teraz czuję się beznadziejna podwójnie.
REKLAMA

Moja dziewczyna zaczęła się na mnie wydzierać

Moja dziewczyna zaczęła się na mnie wydzierać żebym się zatrzymał. Tak zrobiłem, a ona wbiegła na środek ruchliwej ulicy i chwyciła dużą szyszkę. Ja obserwowałem całą scenę ze szczerym zdumieniem, ale ona zdziwiła się znacznie bardziej kiedy zrozumiała, że to nie jest jeż, tylko szyszka, a przynajmniej parunastu kierowców próbuje zrozumieć co się właściwie dzieje.
REKLAMA

REKLAMA