Miesiąc temu skończyłem 18 lat. Od rodziców - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miesiąc temu skończyłem 18 lat. Od rodziców

Miesiąc temu skończyłem 18 lat. Od rodziców prezentu nie dostałem, za to bardzo ich interesowało czy planuję się w najbliższym czasie wyprowadzić i usamodzielnić. Do tej pory nie myślałem o tym jakoś szczególnie intensywnie i dokładnie to im powiedziałem. Pod choinkę dla odmiany dostałem parę prezentów: książkę kucharską dla opornych, bon do IKEA i wielką walizkę. Obawiam się, że następnym razem jak wyjdę z domu to zapakują wszystkie moje rzeczy do tejże walizki, wystawią ją przed drzwi i zmienią zamki.
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA