Miesiąc temu skończyłem 18 lat. Od rodziców - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miesiąc temu skończyłem 18 lat. Od rodziców

Miesiąc temu skończyłem 18 lat. Od rodziców prezentu nie dostałem, za to bardzo ich interesowało czy planuję się w najbliższym czasie wyprowadzić i usamodzielnić. Do tej pory nie myślałem o tym jakoś szczególnie intensywnie i dokładnie to im powiedziałem. Pod choinkę dla odmiany dostałem parę prezentów: książkę kucharską dla opornych, bon do IKEA i wielką walizkę. Obawiam się, że następnym razem jak wyjdę z domu to zapakują wszystkie moje rzeczy do tejże walizki, wystawią ją przed drzwi i zmienią zamki.
REKLAMA

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie na rok-dwa do ameryki południowej z żoną zanim pojawią się dzieci. Od dwóch lat odkładamy kasę, a ona zapisała się na lekcje języka hiszpańskiego. Dobra wiadomość jest taka, że mamy już odpowiedni budżet, a ona zna już język na przyzwoitym poziomie. Zła wiadomość jest taka, że żona mnie zostawiła i postanowiła wyjechać do Chile ze swoim nauczycielem hiszpańskiego.
REKLAMA

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na ostatnią chwilę. Na zdjęciu wyszłam fatalnie, ale bardzo się spieszyłam przed zamknięciem biura paszportowego i to olałam. Ostatnio przy odprawie na lotnisku celnik długo patrzył to na zdjęcie to na mnie i w końcu nie wytrzymał i powiedział "2012 to musiał być dla Pani bardzo ciężki rok, prawda?".
REKLAMA

REKLAMA