Kumpel z pracy wziął bezpłatny urlop i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kumpel z pracy wziął bezpłatny urlop i

Kumpel z pracy wziął bezpłatny urlop i pojechał do Afryki budować szkołę i szpital w jakiejś małej wiosce. Jego rodzice niezbyt radzą sobie z nowoczesnymi technologiami, ale starał się ich mocno podszkolić przed wyjazdem, żeby móc ich informować w miarę na bieżąco co się u niego dzieje. Wysyłał początkowo maile co tydzień, później coraz rzadziej i w końcu zupełnie przestał im cokolwiek pisać bo od samego początku mu nie odpisywali i założył, że ich wcale nie czytali. Rodzice mieli natomiast wielkie pretensje, że przestał pisać mimo wcześniejszych obietnic, a oni tak na nie czekali. Czemu zatem nie odpisywali? Bo "mieli przecież tylko jego Polski adres emailowy, a nigdy nie podał swojego Afrykańskiego"...
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła się przed sklepem. Nikt się nie kwapił do pomocy, więc podbiegłem i pomogłem jej wstać i zapytałem czy nic poważnego jej się nie stało. Jak okazała swoją wdzięczność? Okładając mnie laską i wyzywając od zboczeńców.
REKLAMA

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia pojawiła się paniusia z psem, yorkiem. Informuję ją kulturalnie, żeby jednak pieska do sklepu nie brała, bo szefostwo sobie nie życzy. Paniusia strzela foszek, bierze pieska w ręce i nim się zorientowałam, co chce zrobić, wkłada go do stojaka z pieczywem. Wyskakuję zza lady, pytam, co ona robi, ta tylko na mnie patrzy jak na idiotkę i się śmieje. A potem zabrała psa i wyszła cała dumna z siebie. Całe pieczywo do wyrzucenia, stojak do dezynfekcji i reszta dnia spędzona na tłumaczeniu klientom, czemu nie ma chleba. Paniusia uchwycona na kamerach, więc szef się uparł, że ją znajdzie i każe płacić za straty.
REKLAMA

REKLAMA