Kumpel z pracy wziął bezpłatny urlop i - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kumpel z pracy wziął bezpłatny urlop i

Kumpel z pracy wziął bezpłatny urlop i pojechał do Afryki budować szkołę i szpital w jakiejś małej wiosce. Jego rodzice niezbyt radzą sobie z nowoczesnymi technologiami, ale starał się ich mocno podszkolić przed wyjazdem, żeby móc ich informować w miarę na bieżąco co się u niego dzieje. Wysyłał początkowo maile co tydzień, później coraz rzadziej i w końcu zupełnie przestał im cokolwiek pisać bo od samego początku mu nie odpisywali i założył, że ich wcale nie czytali. Rodzice mieli natomiast wielkie pretensje, że przestał pisać mimo wcześniejszych obietnic, a oni tak na nie czekali. Czemu zatem nie odpisywali? Bo "mieli przecież tylko jego Polski adres emailowy, a nigdy nie podał swojego Afrykańskiego"...
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA