Mała siostrzyczka mojego chłopaka grzebała - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mała siostrzyczka mojego chłopaka grzebała

Mała siostrzyczka mojego chłopaka grzebała mi po kieszeniach płaszcza i znalazła w kieszeni gaz pieprzowy (między przystankiem autobusowym, a domem mam spory kawał do przejścia przez nieoświetlony park i najzwyczajniej w świecie się boję). Myślała, że to perfumy i wypsikała się nim. Było dużo krzyków i dużo płaczu, a ostatecznie rodzice chłopaka stwierdzili, że to wszystko moja wina bo przecież mogłam przewidzieć, że to się tak skończy!
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA