Upiekłam dziś ciasto według przepisu mojej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Upiekłam dziś ciasto według przepisu mojej

Upiekłam dziś ciasto według przepisu mojej mamy. Wszystkie składniki były świeże, jeszcze się co do tego upewniłam, sprawdzając daty ważności i wąchając jajka mimo że miały dobrą datę. Zaprosiłam znajomych i każdy zjadł po kawałku po czym... wszystkich łącznie ze mną pogoniło na ubikację i znajomi nie chcieli już nic więcej u mnie zjeść. Nie wiem co ja tam dodałam, że tak to podziałało.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła się przed sklepem. Nikt się nie kwapił do pomocy, więc podbiegłem i pomogłem jej wstać i zapytałem czy nic poważnego jej się nie stało. Jak okazała swoją wdzięczność? Okładając mnie laską i wyzywając od zboczeńców.
REKLAMA

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia pojawiła się paniusia z psem, yorkiem. Informuję ją kulturalnie, żeby jednak pieska do sklepu nie brała, bo szefostwo sobie nie życzy. Paniusia strzela foszek, bierze pieska w ręce i nim się zorientowałam, co chce zrobić, wkłada go do stojaka z pieczywem. Wyskakuję zza lady, pytam, co ona robi, ta tylko na mnie patrzy jak na idiotkę i się śmieje. A potem zabrała psa i wyszła cała dumna z siebie. Całe pieczywo do wyrzucenia, stojak do dezynfekcji i reszta dnia spędzona na tłumaczeniu klientom, czemu nie ma chleba. Paniusia uchwycona na kamerach, więc szef się uparł, że ją znajdzie i każe płacić za straty.
REKLAMA

REKLAMA