Upiekłam dziś ciasto według przepisu mojej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Upiekłam dziś ciasto według przepisu mojej

Upiekłam dziś ciasto według przepisu mojej mamy. Wszystkie składniki były świeże, jeszcze się co do tego upewniłam, sprawdzając daty ważności i wąchając jajka mimo że miały dobrą datę. Zaprosiłam znajomych i każdy zjadł po kawałku po czym... wszystkich łącznie ze mną pogoniło na ubikację i znajomi nie chcieli już nic więcej u mnie zjeść. Nie wiem co ja tam dodałam, że tak to podziałało.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA