Na urodziny żona zabrała mnie do hiszpańskiej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Na urodziny żona zabrała mnie do hiszpańskiej

Na urodziny żona zabrała mnie do hiszpańskiej restauracji. Obsługiwał nas kelner o hiszpańskiej urodzie i ukochana nie mogła od niego oderwać wzroku. Ośmieliła się nawet
w dość wyszukany sposób skomplementować jego oczy, co już mnie wkurzyło i powiedziałem jej o tym. Chciała mnie udobruchać i powiedziała: "Michu, przecież wiesz, że dla mnie masz najwspanialsze oczy na świecie. Są takie... takie... okrągłe!"
REKLAMA

Pracuję jako tzw. babcia klozetowa w toalecie

Pracuję jako tzw. babcia klozetowa w toalecie publicznej koło uczelni, na której studiuję. Ponad połowa kobiet po skorzystaniu z toalety nie myje rąk. Mężczyźni myją prawie zawsze. To jest obrzydliwe.
REKLAMA

W przyszłości chcę zostać chirurgiem dlatego

W przyszłości chcę zostać chirurgiem dlatego byłem zachwycony kiedy dostałem okazję obserwowania prawdziwej operacji chirurgicznej. W pewnym momencie anestezjolog poprosił mnie o otwarcie szklanej ampułki z adrenaliną. Tak się ucieszyłem, że będę miał swój minimalny udział, że rozbiłem ampułkę, rozlałem zawartość wszędzie, a sam rozciąłem sobie palec i to tak, że konieczne było szycie. Wszyscy na sali zgodnie stwierdzili, że jeszcze nigdy nie widzieli kogoś tak niezdarnego - moja przyszłość jako chirurg nie rysuje się najlepiej.
REKLAMA

REKLAMA