Moja żona jest niesamowitą pedantką, do - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja żona jest niesamowitą pedantką, do

Moja żona jest niesamowitą pedantką, do tego ma nerwicę natręctw. Wszystko ma swoje miejsce, na wszystko jest ustalona procedura. Brzmi to strasznie, ale jest naprawdę wspaniałą kobietą i rekompensuje mi swoje udziwnienia z nawiązką. W trybie awaryjnym ugościliśmy na dwa dni koty mojej siostry. Wczoraj po powrocie do domu zastałem żonę całą we łzach, bo "cierpliwie tłumaczyła dwóm kotom, która miska jest czyja. Podpisała i oznaczyła je osobnymi kolorami, a te głupie koty i tak ją ignorują". Mówię Wam, ona to dopiero ma ciężkie życie.
REKLAMA

Pracuję jako tzw. babcia klozetowa w toalecie

Pracuję jako tzw. babcia klozetowa w toalecie publicznej koło uczelni, na której studiuję. Ponad połowa kobiet po skorzystaniu z toalety nie myje rąk. Mężczyźni myją prawie zawsze. To jest obrzydliwe.
REKLAMA

W przyszłości chcę zostać chirurgiem dlatego

W przyszłości chcę zostać chirurgiem dlatego byłem zachwycony kiedy dostałem okazję obserwowania prawdziwej operacji chirurgicznej. W pewnym momencie anestezjolog poprosił mnie o otwarcie szklanej ampułki z adrenaliną. Tak się ucieszyłem, że będę miał swój minimalny udział, że rozbiłem ampułkę, rozlałem zawartość wszędzie, a sam rozciąłem sobie palec i to tak, że konieczne było szycie. Wszyscy na sali zgodnie stwierdzili, że jeszcze nigdy nie widzieli kogoś tak niezdarnego - moja przyszłość jako chirurg nie rysuje się najlepiej.
REKLAMA

REKLAMA