Podeszła do mnie dzisiaj koleżanka z roku, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Podeszła do mnie dzisiaj koleżanka z roku,

Podeszła do mnie dzisiaj koleżanka z roku, z którą świetnie mi się rozmawia i szalenie mi się podoba. Bez ogródek zapytała, czy mi się podoba i czy chciałbym z nią pójść na randkę. Trochę zdziwiony, ale szczęśliwy odpowiedziałem, że bardzo mi się jej pomysł podoba. Wkurzona powiedziała "Skubane miały rację"i nic więcej nie mówiąc poszła sobie.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA