Podeszła do mnie dzisiaj koleżanka z roku, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Podeszła do mnie dzisiaj koleżanka z roku,

Podeszła do mnie dzisiaj koleżanka z roku, z którą świetnie mi się rozmawia i szalenie mi się podoba. Bez ogródek zapytała, czy mi się podoba i czy chciałbym z nią pójść na randkę. Trochę zdziwiony, ale szczęśliwy odpowiedziałem, że bardzo mi się jej pomysł podoba. Wkurzona powiedziała "Skubane miały rację"i nic więcej nie mówiąc poszła sobie.
REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.

REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.

REKLAMA
REKLAMA