Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy,

Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy, w wieku 72 lat, zaczął spotykać się z babką poznaną na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Trwa to już od wielu miesięcy, ale nikomu nic nie mówił bo trochę się wstydził, trochę bał naszej reakcji. Niedawno byliśmy u niego z wizytą z dzieciakami. Dzieciaki szalały po mieszkaniu, a my staraliśmy się napić kawy w spokoju. W pewnym momencie przyszła do nas córka w czerwonych butach na obcasie i synek ze stanikiem na głowie i zapytały: "Dziadku to Twoje?". W pierwszej chwili spanikował i powiedział, że tak lubi się czasem poprzebierać, ale chwilę później ocenił, że to jednak nie brzmi najlepiej i przyznał się do nowego związku.
REKLAMA

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na kierownika, który uparł się, że będzie mi uprzykrzał życie jak tylko będzie potrafił. Próbowałam coś wskórać, ale byłam tylko szeregowym pracownikiem i po paru miesiącach po prostu zrezygnowałam z pracy. W nowej pracy mam super zespół i super kierownictwo, więc nigdy nie żałowałam odejścia z tamtej firmy. Dzisiaj zaczęłam przeprowadzkę do nowego mieszkania. W trakcie noszenia kartonów wpadłam na sąsiada z naprzeciwka - tak to tamten kut*s.
REKLAMA

Facet z moich marzeń, w którym jestem od

Facet z moich marzeń, w którym jestem od miesięcy bezgranicznie zakochana w końcu mnie pocałował. Byłby to idealny moment gdyby nie to, że poluzowała mi się plomba i wpadła mu prosto do ust. Mało tego - koleś ukruszył sobie na niej własnego zęba!
REKLAMA

REKLAMA