Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy,

Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy, w wieku 72 lat, zaczął spotykać się z babką poznaną na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Trwa to już od wielu miesięcy, ale nikomu nic nie mówił bo trochę się wstydził, trochę bał naszej reakcji. Niedawno byliśmy u niego z wizytą z dzieciakami. Dzieciaki szalały po mieszkaniu, a my staraliśmy się napić kawy w spokoju. W pewnym momencie przyszła do nas córka w czerwonych butach na obcasie i synek ze stanikiem na głowie i zapytały: "Dziadku to Twoje?". W pierwszej chwili spanikował i powiedział, że tak lubi się czasem poprzebierać, ale chwilę później ocenił, że to jednak nie brzmi najlepiej i przyznał się do nowego związku.
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".
REKLAMA

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA