Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy,

Mój ojciec po wielu latach od śmierci mamy, w wieku 72 lat, zaczął spotykać się z babką poznaną na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Trwa to już od wielu miesięcy, ale nikomu nic nie mówił bo trochę się wstydził, trochę bał naszej reakcji. Niedawno byliśmy u niego z wizytą z dzieciakami. Dzieciaki szalały po mieszkaniu, a my staraliśmy się napić kawy w spokoju. W pewnym momencie przyszła do nas córka w czerwonych butach na obcasie i synek ze stanikiem na głowie i zapytały: "Dziadku to Twoje?". W pierwszej chwili spanikował i powiedział, że tak lubi się czasem poprzebierać, ale chwilę później ocenił, że to jednak nie brzmi najlepiej i przyznał się do nowego związku.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA