Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi

Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi żaglówkę w Chorwacji. Kumpel zabrał ze sobą nową dziewczynę, która bardzo nie przypadła ekipie do gustu. Sprawiała wrażenie samolubnej, zadufanej w sobie i mocno przeświadczonej o swojej niebywałej urodzie. Wszystkim działała na nerwy, dlatego kiedy jednego dnia pstrykała sobie selfiki i upuściła aparat wszyscy tylko uśmiechali się pod nosem. Ona natychmiast wyskoczyła za burtę żeby złapać aparat, ale zupełnie niepotrzebnie bo miała go przecież przyczepionego do nadgarstka.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA