Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi

Wynajęliśmy w wakacje razem ze znajomymi żaglówkę w Chorwacji. Kumpel zabrał ze sobą nową dziewczynę, która bardzo nie przypadła ekipie do gustu. Sprawiała wrażenie samolubnej, zadufanej w sobie i mocno przeświadczonej o swojej niebywałej urodzie. Wszystkim działała na nerwy, dlatego kiedy jednego dnia pstrykała sobie selfiki i upuściła aparat wszyscy tylko uśmiechali się pod nosem. Ona natychmiast wyskoczyła za burtę żeby złapać aparat, ale zupełnie niepotrzebnie bo miała go przecież przyczepionego do nadgarstka.
REKLAMA

Od 3 miesięcy spotykam się z pewnym facetem.

Od 3 miesięcy spotykam się z pewnym facetem. Coraz bardziej nabierałam przekonania, że to jest właśnie to. Pierwszy raz w życiu czułam się w pełni sobą w związku. On też wydawał się szczęśliwy - do tego stopnia, że wyznał mi miłość i z pełną powagą obiecał zakończyć aktualny związek. Związek? Co do cholery!?
REKLAMA

Dziesiąta rocznica ślubu. Po romantycznej

Dziesiąta rocznica ślubu. Po romantycznej kolacji poszliśmy na spacer po starówce miasta. Atmosfera była wręcz błoga, a my wspominaliśmy dawne czasy. W pewnym momencie podbiegła do nas wystrzałowa dziewczyna i wykrzyczała "Przysięgałeś, że jesteś wdowcem. Jak ja mogłam być taka naiwna!"i uciekła. Tłumaczyłem żonie, że albo dziewczyna miała problemy psychiczne, albo wyjątkowo głupkowate poczucie humoru bo ja jej nigdy wcześniej nie widziałem. Po godzinnej awanturze, w końcu odpuściła, ale od tamtej pory (4 miesiące) mam wrażenie, że bardzo mocno mnie kontroluje i nieustannie jest spięta. Za każdym razem jak próbuję z nią o tym pogadać ucina rozmowę.
REKLAMA

REKLAMA