Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka

Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka z planu filmowego. Rozdawała wizytówki bo szukali statystów do serialu. Nasza paczka się zgłosiła - trochę dla beki, trochę z ciekawości. W dniu kręcenia zaprowadzono nas do wielkiej garderoby, gdzie wszystkie ciuchy miały naklejki. Naszą grupę poprowadzono do wielkiego kosza z plakietką "nowobogackie nastolatki". Mieliśmy z tego straszny ubaw, ale mi przestało być do śmiechu kiedy podeszła do mnie babeczka i wręczyła mi dedykowane ciuchy podpisane "brzydka dziewczyna".
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA