Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA




Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka

Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka z planu filmowego. Rozdawała wizytówki bo szukali statystów do serialu. Nasza paczka się zgłosiła - trochę dla beki, trochę z ciekawości. W dniu kręcenia zaprowadzono nas do wielkiej garderoby, gdzie wszystkie ciuchy miały naklejki. Naszą grupę poprowadzono do wielkiego kosza z plakietką "nowobogackie nastolatki". Mieliśmy z tego straszny ubaw, ale mi przestało być do śmiechu kiedy podeszła do mnie babeczka i wręczyła mi dedykowane ciuchy podpisane "brzydka dziewczyna".




REKLAMA


Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące.

Spotykałam się z facetem przez 2 miesiące. Zazwyczaj dzieliliśmy się rachunkami za jedzenie na mieście po połowie, ale jako, że ostatnio dostałam podwyżkę w ramach świętowania zaproponowałam mu, że ja stawiam. Zamówił rzeczy za 4 STÓWKI, poprosił o zapakowanie większości na wynos bo nie dał rady tyle zjeść, a na koniec zerwał ze mną i wyszedł z zapakowanym jedzeniem.





REKLAMA


Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak

Mam tak silną nietolerancje laktozy, że jak zaczęłam karmić swoją pierwszą córeczkę to każdy kontakt mojej skóry z własnym mlekiem kończył się bolesną wysypką.





REKLAMA




REKLAMA