Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka

Kiedyś pod naszą szkołą pojawiła się babka z planu filmowego. Rozdawała wizytówki bo szukali statystów do serialu. Nasza paczka się zgłosiła - trochę dla beki, trochę z ciekawości. W dniu kręcenia zaprowadzono nas do wielkiej garderoby, gdzie wszystkie ciuchy miały naklejki. Naszą grupę poprowadzono do wielkiego kosza z plakietką "nowobogackie nastolatki". Mieliśmy z tego straszny ubaw, ale mi przestało być do śmiechu kiedy podeszła do mnie babeczka i wręczyła mi dedykowane ciuchy podpisane "brzydka dziewczyna".
REKLAMA

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na

W mojej poprzedniej pracy trafiłam na kierownika, który uparł się, że będzie mi uprzykrzał życie jak tylko będzie potrafił. Próbowałam coś wskórać, ale byłam tylko szeregowym pracownikiem i po paru miesiącach po prostu zrezygnowałam z pracy. W nowej pracy mam super zespół i super kierownictwo, więc nigdy nie żałowałam odejścia z tamtej firmy. Dzisiaj zaczęłam przeprowadzkę do nowego mieszkania. W trakcie noszenia kartonów wpadłam na sąsiada z naprzeciwka - tak to tamten kut*s.
REKLAMA

Facet z moich marzeń, w którym jestem od

Facet z moich marzeń, w którym jestem od miesięcy bezgranicznie zakochana w końcu mnie pocałował. Byłby to idealny moment gdyby nie to, że poluzowała mi się plomba i wpadła mu prosto do ust. Mało tego - koleś ukruszył sobie na niej własnego zęba!
REKLAMA

REKLAMA