Pracuję na SOR-ze. Przywieziono dzisiaj - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pracuję na SOR-ze. Przywieziono dzisiaj

Pracuję na SOR-ze. Przywieziono dzisiaj rano do nas młodego chłopaka z wypadku samochodowego. Był jeszcze w sporym szoku, ale kiedy spojrzał na swoją nienaturalnie wykrzywioną piszczel i powiedział: "O nie, mam nadzieję, że nie jest złamana"to wziął mnie z takiego zaskoczenia, że niekontrolowanie parsknąłem śmiechem.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA