Nasz syn bardzo się ostatnio opuścił w - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasz syn bardzo się ostatnio opuścił w

Nasz syn bardzo się ostatnio opuścił w nauce. Wiedziałem, że zbliża mu się sprawdzian z historii, z której nigdy nie szło mu najlepiej. Zapewnił, że ma wszystko wykute na blachę, więc zadałem mu kontrolne pytanie związane z I Wojną Światową: "Czy wiesz kim był Lenin". Zamyślił się i po chwili uśmiech pojawił się na jego twarzy. Odpowiedział: "To taki znany muzyk chyba co? Chyba ma na imię John". Tak synku, znany muzyk... John Lenin.
REKLAMA

Pracuję jako tzw. babcia klozetowa w toalecie

Pracuję jako tzw. babcia klozetowa w toalecie publicznej koło uczelni, na której studiuję. Ponad połowa kobiet po skorzystaniu z toalety nie myje rąk. Mężczyźni myją prawie zawsze. To jest obrzydliwe.
REKLAMA

W przyszłości chcę zostać chirurgiem dlatego

W przyszłości chcę zostać chirurgiem dlatego byłem zachwycony kiedy dostałem okazję obserwowania prawdziwej operacji chirurgicznej. W pewnym momencie anestezjolog poprosił mnie o otwarcie szklanej ampułki z adrenaliną. Tak się ucieszyłem, że będę miał swój minimalny udział, że rozbiłem ampułkę, rozlałem zawartość wszędzie, a sam rozciąłem sobie palec i to tak, że konieczne było szycie. Wszyscy na sali zgodnie stwierdzili, że jeszcze nigdy nie widzieli kogoś tak niezdarnego - moja przyszłość jako chirurg nie rysuje się najlepiej.
REKLAMA

REKLAMA