Moja partnerka ma siostrę bliźniaczkę. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja partnerka ma siostrę bliźniaczkę.

Moja partnerka ma siostrę bliźniaczkę. Jak to zwykle bywa świetnie się ze sobą dogadują, ale obie mają nienajlepsze relacje z rodzicami, co mnie do tej pory dziwiło bo wydawali mi się bardzo w porządku. Zmieniłem zdanie kiedy zaczęły się ustalenia świąteczne i wyszło na jaw, że rodzice zamierzają kupić prezent jedynie jednej z nich. Podobno robią tak od urodzenia dziewczyn, a prezent dostaje ta, która ich zdaniem bardziej sobie na to zasłużyła danego roku. Na ich urodziny robią to samo!
REKLAMA

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu

Byłam z chłopakiem na dużym festiwalu muzycznym. Będąc niedaleko sceny poczułam, że coś co zjadłam wcześniej robi mi kompletną rewolucję w brzuchu i jeśli szybko nie dotrę do toalety to będzie dramat. Chłopak chwycił mnie za rękę i zaczął mi torować drogę w tłumie. Jakaś pijana laska myślała, że robimy pociąg i chwyciła mnie za rękę... i tak dołączały się kolejne osoby. Takim oto sposobem do ToiToi'a odprowadziło mnie wężyk jakichś parudziesięciu osób!
REKLAMA

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni.

Jedne z pierwszych zajęć na uczelni. Sala wypchana po brzegi, a koło mnie akurat było wolne miejsce. Podeszła do mnie niesamowicie ładna studentka, która od początku wpadła mi w oko, i zapytała czy miejsce jest wolne. Z szerokim uśmiechem przytaknąłem. Położyła tam płaszcz i torebkę i poszła do przodu usiąść koło koleżanki.
REKLAMA

REKLAMA