Moja partnerka ma siostrę bliźniaczkę. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja partnerka ma siostrę bliźniaczkę.

Moja partnerka ma siostrę bliźniaczkę. Jak to zwykle bywa świetnie się ze sobą dogadują, ale obie mają nienajlepsze relacje z rodzicami, co mnie do tej pory dziwiło bo wydawali mi się bardzo w porządku. Zmieniłem zdanie kiedy zaczęły się ustalenia świąteczne i wyszło na jaw, że rodzice zamierzają kupić prezent jedynie jednej z nich. Podobno robią tak od urodzenia dziewczyn, a prezent dostaje ta, która ich zdaniem bardziej sobie na to zasłużyła danego roku. Na ich urodziny robią to samo!
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA