Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi,

Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi, ale teściowa jest nadzwyczajnie skąpa. Mąż od najmłodszych lat był indoktrynowany i ma bardzo silnie zakorzenioną skrajną oszczędność, mimo że całkiem nieźle nam się powodzi. Małżonek ma z tym olbrzymi problem, ale chce z tym walczyć bo wie, że to jest szkodliwe dla naszych dzieci. Zaproponował, że zamiast na wakacje na działkę pojedziemy na 3 tygodnie w ciepłe kraje. Denerwował się dużym wydatkiem dla przyjemności tak mocno, że na parkingu przed biurem podróży wymiotował, a kiedy doszło do płacenia to zemdlał.
REKLAMA

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób

Moja narzeczona w bardzo oryginalny sposób poinformowała mnie o tym, że będziemy rodzicami. Upiekła ciasto bezowe, a pozytywny test ciążowy ukryła w moim kawałku. Pomijam fakt, że włożyła do ciasta coś na co wcześniej sikała. Tak uwielbiam bezy, że wgryzłem się łapczywie... i ułamałem ząb. Widzielibyście minę dentysty kiedy odpowiedziałem mu na pytanie na czym tak paskudnie połamałem ząb!
REKLAMA

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon

Byłem na spacerze z psem w lesie. Telefon mi zapikał, więc go wyciągnąłem żeby sprawdzić czy to coś ważnego i wtedy bardzo blisko mnie przejechał rowerzysta. Zahaczył mnie lekko i komórka wyleciała mi z ręki. Nic jej się nie stało bo miała miękkie lądowanie, wpadła prosto w psią kupę.
REKLAMA

REKLAMA