Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi,

Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi, ale teściowa jest nadzwyczajnie skąpa. Mąż od najmłodszych lat był indoktrynowany i ma bardzo silnie zakorzenioną skrajną oszczędność, mimo że całkiem nieźle nam się powodzi. Małżonek ma z tym olbrzymi problem, ale chce z tym walczyć bo wie, że to jest szkodliwe dla naszych dzieci. Zaproponował, że zamiast na wakacje na działkę pojedziemy na 3 tygodnie w ciepłe kraje. Denerwował się dużym wydatkiem dla przyjemności tak mocno, że na parkingu przed biurem podróży wymiotował, a kiedy doszło do płacenia to zemdlał.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA