Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi,

Teściowie są bardzo majętnymi ludźmi, ale teściowa jest nadzwyczajnie skąpa. Mąż od najmłodszych lat był indoktrynowany i ma bardzo silnie zakorzenioną skrajną oszczędność, mimo że całkiem nieźle nam się powodzi. Małżonek ma z tym olbrzymi problem, ale chce z tym walczyć bo wie, że to jest szkodliwe dla naszych dzieci. Zaproponował, że zamiast na wakacje na działkę pojedziemy na 3 tygodnie w ciepłe kraje. Denerwował się dużym wydatkiem dla przyjemności tak mocno, że na parkingu przed biurem podróży wymiotował, a kiedy doszło do płacenia to zemdlał.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła

Byłem świadkiem jak starsza pani wywróciła się przed sklepem. Nikt się nie kwapił do pomocy, więc podbiegłem i pomogłem jej wstać i zapytałem czy nic poważnego jej się nie stało. Jak okazała swoją wdzięczność? Okładając mnie laską i wyzywając od zboczeńców.
REKLAMA

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia

Pracuję w sklepie spożywczym. Pewnego dnia pojawiła się paniusia z psem, yorkiem. Informuję ją kulturalnie, żeby jednak pieska do sklepu nie brała, bo szefostwo sobie nie życzy. Paniusia strzela foszek, bierze pieska w ręce i nim się zorientowałam, co chce zrobić, wkłada go do stojaka z pieczywem. Wyskakuję zza lady, pytam, co ona robi, ta tylko na mnie patrzy jak na idiotkę i się śmieje. A potem zabrała psa i wyszła cała dumna z siebie. Całe pieczywo do wyrzucenia, stojak do dezynfekcji i reszta dnia spędzona na tłumaczeniu klientom, czemu nie ma chleba. Paniusia uchwycona na kamerach, więc szef się uparł, że ją znajdzie i każe płacić za straty.
REKLAMA

REKLAMA