W mojej pacy pojawiła się nowa specjalistka. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W mojej pacy pojawiła się nowa specjalistka.

W mojej pacy pojawiła się nowa specjalistka. Tak śliczna i urocza że gubiłem za nią oczy przez dobry miesiąc. Jedyne, co psuło jej wizerunek, to jej nazwisko - samo w sobie normalne, ale ma tak samo na nazwisko jak chłopak, który znęcał się nade mną przez całą podstawówkę i gimnazjum. Trochę psuło to jej obraz, ale liczyłem po cichu że może kiedyś zmieni nazwisko na moje. Nie wiedziałem o niej za dużo, ale obrączki nie nosiła, więc w głowie były najróżniejsze scenariusze. Moje plany poszły w odstawkę na imprezie firmowej, na którą przyszła z mężem. Tym samym typem, który niszczył mnie przez całe dzieciństwo.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Dzisiaj moi rodzice po raz trzeci w przeciągu

Dzisiaj moi rodzice po raz trzeci w przeciągu miesiąca wpadli z wizytą niespodzianką. Niby nic nadzwyczajnego, ale to głównie z powodu ich nadopiekuńczości przeprowadziłem się do miasta oddalonego o 400 kilometrów. A skoro przejechali już taki kawał drogi to muszę ich znowu przenocować. Za każdym razem próbuję im tłumaczyć, że jestem dorosły i wolałbym żeby chociaż się zapowiadali, ale ich zdaniem jesteśmy rodziną, a rodzina tak się po prostu zachowuje.
REKLAMA

Usłyszałam dzisiaj w pracy jak moja koleżanka

Usłyszałam dzisiaj w pracy jak moja koleżanka próbuje delikatnie zasugerować kolesiowi, który bardzo mi się podoba, że jestem dobrą partią. Po słowach "może i jest spoko, ale wyglądem przypomina mi babę jagę"przestałam słuchać. O ile facet nie gustuje w czarownicach z bajek to nie mam u niego szans.
REKLAMA

REKLAMA