Mimo brania tabletek antykoncepcyjnych - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mimo brania tabletek antykoncepcyjnych

Mimo brania tabletek antykoncepcyjnych zaszliśmy z partnerem w niechcianą ciążę. Wychodzi na to, że dziecko przywiezione zostało z wizyty u rodziny w stanach. Od lat biorę pigułkę o stałej porze, o której przypomina mi budzik w telefonie - nie wzięłam za to pod uwagę 9 godzinnej różnicy czasowej. Ginekolog stwierdził, że to bardzo mało prawdopodobne, ale jednak możliwe.
REKLAMA

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie

Moim odwiecznym marzeniem było pojechanie na rok-dwa do ameryki południowej z żoną zanim pojawią się dzieci. Od dwóch lat odkładamy kasę, a ona zapisała się na lekcje języka hiszpańskiego. Dobra wiadomość jest taka, że mamy już odpowiedni budżet, a ona zna już język na przyzwoitym poziomie. Zła wiadomość jest taka, że żona mnie zostawiła i postanowiła wyjechać do Chile ze swoim nauczycielem hiszpańskiego.
REKLAMA

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na

W 2012 roku wyrabiałam sobie paszport na ostatnią chwilę. Na zdjęciu wyszłam fatalnie, ale bardzo się spieszyłam przed zamknięciem biura paszportowego i to olałam. Ostatnio przy odprawie na lotnisku celnik długo patrzył to na zdjęcie to na mnie i w końcu nie wytrzymał i powiedział "2012 to musiał być dla Pani bardzo ciężki rok, prawda?".
REKLAMA

REKLAMA