Nie mogłem uwierzyć w moje szczęście kiedy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nie mogłem uwierzyć w moje szczęście kiedy

Nie mogłem uwierzyć w moje szczęście kiedy wyrwałem bardzo atrakcyjną, wolną babeczkę tuż przed trzydziestką. Po dwóch miesiącach randkowania zrobiła mi istne piekło bo bardziej przejąłem się potłuczonym ekranem nowego laptopa niż śmiercią jej kota. Tak ją to zdenerwowało, że ostatecznie ze mną zerwała. Zrozumiałbym to gdyby nie fakt, że jej kot umarł dwa lata przed naszym poznaniem. Nie wiem czego oczekiwała, że popłaczę się wysłuchując opowieści o kocie, którego kiedyś miała, ale przynajmniej rozumiem już czemu wciąż jest singielką w tym wieku.
REKLAMA

Mój brat uznał za zabawne zamknięcie kota

Mój brat uznał za zabawne zamknięcie kota w szafie z moimi ubraniami. Kot siedział tam wiele godzin, bo ja byłam w pracy i w stresie poniszczył wszystko, co tam było, m.in. koronkowe sukienki, koszule z dość delikatnych materiałów oraz dwie ramoneski. Do tej pory kot unika mojego brata i panicznie boi się, gdy otwieram szafę. Dzięki, durniu.
REKLAMA

Mieszkam w małej miejscowości i prowadzę

Mieszkam w małej miejscowości i prowadzę prywatny sierociniec dla kotów - przygarniam bezpańskie kociaki, odbieram niechciane futrzaki od osób z internetu i daję im nowy dom. Zwierzaki są w różnym wieku, przy takiej ilości rzeczą normalną jest, że się docierają między sobą, a w końcu kiedyś też odchodzą, szybciej lub później. Jednak co się ostatnio wydarzyło, przeraziło mnie do głębi - okazało się, że paru z moich "życzliwych"na co dzień sąsiadów po kryjomu znęca się nad moimi podopiecznymi. Odkryłem to przypadkiem idąc skrótem przez pobliski lasek i widziałem, jak jeden z nich z okna szopy strzela wiatrówką do kotów. Chcąc dowiedzieć się co jeszcze robią odkryłem też porozkładane miski z zatrutym mlekiem czy jedzeniem a u jednego za ogrodzeniem nawet ciało zaginionego trzy dni wcześniej Fibiego. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że po zgłoszeniu sprawy na policję i nawet skierowaniu do sądu sprawa została umorzona z braku jakiejkolwiek winy podejrzanych. Zupełnie straciłem wiarę w ludzi.
REKLAMA

REKLAMA