Od paru lat pracuję w sklepie z gadżetami, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Od paru lat pracuję w sklepie z gadżetami,

Od paru lat pracuję w sklepie z gadżetami, gdzie ludzie zazwyczaj zaglądają szukając śmiesznego prezentu czy upominku dla znajomych. Dzisiaj zacząłem dodatkową dorywczą pracę w kwiaciarni. Jako, że znajduje się naprzeciwko cmentarza to sprzedaje również znicze. Moją pierwszą klientką w nowym miejscu była starsza pani, która kupiła dwa znicze. Z przyzwyczajenia zapytałem czy zapakować na prezent.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA