Kumpela z pracy mimo wielkiego strachu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kumpela z pracy mimo wielkiego strachu

Kumpela z pracy mimo wielkiego strachu bardzo chciała skoczyć na bungee. Podobno nogi jej się trzęsły, ale się nie wycofała. Kiedy szykowała się do skoku, koleś z obsługi rzucił głupim tekstem. Coś typu "Niech pani jeszcze nie skacze, bo nie jest pani zapięta!". Dla niej to już było za dużo - dostała zawału serca w wieku 35 lat. Faceta czeka tera rozprawa sądowa.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA