Pielęgniarka chciała pobrać krew od - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pielęgniarka chciała pobrać krew od

Pielęgniarka chciała pobrać krew od naszego 6-letniego synka, ale on darł się wniebogłosy i wyrywał. Zrezygnowana pielęgniarka postanowiła spróbować innej metody - wskazała na mnie strzykawką i powiedziała: "A może najpierw pobierzemy krew od mamy i zobaczysz, że to nic strasznego". Jak tylko zobaczyłam strzykawkę wyciągniętą w moją stronę zemdlałam.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA