Mój mąż pracuje w teatrze, więc mamy w domu - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój mąż pracuje w teatrze, więc mamy w domu

Mój mąż pracuje w teatrze, więc mamy w domu masę rekwizytów. Ja mam dzisiaj wolny dzień więc zrobiłam sobie relaksacyjną kąpiel z książką. Usnęłam, a mąż wykorzystał okazję i wlał do wanny sporą ilość sztucznej kwi. Inni faceci w dzień kobiet kupują kwiaty i czekoladki, ale nie mój - mój woli mnie przyprawić o zawał serca kiedy się budzę w wannie pełnej krwi.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA