Jestem przewodniczką turystyczną. Zdarza - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem przewodniczką turystyczną. Zdarza

Jestem przewodniczką turystyczną. Zdarza się, że oprowadzam całe rodziny po niezapomnianych miejscach, a dzieciaki i tak są wpatrzone w telefon, a jak nie ma w danym miejscu internetu to już w ogóle jest dramat i lament. W zeszłe wakacje wszystkich przebiła 15-letnia dziewczyna, która ze zdegustowaną miną stwierdziła, że nie rozumie czemu chodzimy w 40-stopniowym upale po budowlach, które nawet nie są ukończone...
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA