Mam 24 lata i jestem jedynakiem. Moi - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam 24 lata i jestem jedynakiem. Moi

Mam 24 lata i jestem jedynakiem. Moi rodzice są 4 lata po rozwodzie i każdego roku w święta jedno z nich obraża się na cały rok za to, że spędziłem je z drugim rodzicem. W poprzednie święta miałem już tego po dziurki w nosie i po prostu wyjechałem na urlop sam. Rodzice zareagowali na to jeszcze gorzej i od 3 miesięcy żadne z nich nawet nie odbiera ode mnie telefonów.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA