Podbiegł do mnie mały chłopiec w sklepie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Podbiegł do mnie mały chłopiec w sklepie

Podbiegł do mnie mały chłopiec w sklepie i bezceremonialnie ściągnął mi spodnie. Byłem w takim szoku, że niezbyt cenzuralnie opieprzyłem chłystka. Jego matka była świadkiem całego zdarzenia, ale wpierw zaczęła się na mnie wydzierać za to, że "demoralizuję"jej synka, a na koniec totalnie puściły jej nerwy i sprzedała mi solidnego liścia.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA