Kupiłem nowy telefon. Stary zamierzałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kupiłem nowy telefon. Stary zamierzałem

Kupiłem nowy telefon. Stary zamierzałem sprzedać, ale po przygotowaniu opisu chciałem zrobić jego zdjęcia, a tu nigdzie go nie ma. Szybkie dochodzenie wykazało, że nasza 8-letnia córka podwędziła go i sprzedała koledze szkoły za 30 złotych. Rodzice chłopca nie zamierzają rozwiązywać sprawy polubownie bo kupił go za swoje kieszonkowe i minął już tydzień, więc się do niego przyzwyczaił, a oni nie chcą mu sprawiać przykrości.
REKLAMA

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach,

Mój chłopak przyznał mi się po paru piwach, że za każdym razem jak się całujemy przed oczami pojawiają mu się faszerowane pomidory. Twierdzi, że ma tak za każdym razem i nie ma pojęcia o co chodzi. Teraz jak się całujemy to ja się zastanawiam, czy on nadal widzi te pieprz*ne pomidory!
REKLAMA

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę

Poznałam dzisiaj po raz pierwszy koleżankę z biura mojego męża na imprezie firmowej. Świetnie nam się gadało i po paru kieliszkach wina zaczęła mnie zasypywać komplementami i w końcu powiedziała, że jestem niesamowita, że nie mam problemów z otwartym związkiem i jakie to uczucie kochać się z mężem wiedząc, że sypia z innymi. Chyba nigdy się nie dowiem jak to jest bo nigdy nie zgadzałam się na otwarty związek.
REKLAMA

REKLAMA